De numéro uno van Zuid Afrika! Er is nagenoeg geen wijnkaart in dit land waar deze wijn niet op de kaart staat. Verfijnde blend van Chardonnay (60%) en Pinot Noir (40%) druiven. Deze laatste druif geeft veel subtiliteit en verfijndheid aan de wijn. Door de blauwe druiven uitsluitend te “masseren” resteert een fantastische unieke witte wijn.
Syrah, Pinot Noir.
Een deel van het fruit komt van de eigen wijngaarden in Franschhoek, het andere deel wordt ingekocht bij gerenommeerde wijnhuizen in de Western Cape.
De wijn rijpt gedurende 18 maanden in 225 liter Franse eikenhouten vaten.
In een geklimatiseerde omgeving bewaren (14-16 Graden Celsius). Drinken 2020-2023.
Dit imposante wijnhuis is sinds 1982 in handen van de familie von Arnim en behoort tot de absolute top van Franschhoek Valley. Anno 2020 is Takuan von Arnim de cellarmaster en verantwoordelijk voor de productie. Takuan heeft de opleiding “Wine Cultivation and Cellar Management” in Duitsland gedaan en aansluitend bij meerdere opeenvolgende oogsten in Duitsland, Frankrijk en Australie veel ervaring opgedaan.